Professional Experience


Only Polish version, sorry.

Rozpoczęcie pracy zawodowej

1 September 2008

Rozpoczęcie pracy zawodowej

Kończę studia i rozpoczynam pierwszą pracę w pełnym wymiarze czasu, w Optopol Technology S.A. na stanowisku związanym z kontrolą jakości produktu, z czasem specjalizuję się w testowaniu oprogramowania.

Rozpoczęcie współpracy z LGBS Software

1 June 2010

Rozpoczęcie współpracy z LGBS Software

Podejmuję wyzwanie zbudowania działu testów w firmie LGBS. Stawiam pierwsze kroki w temacie zarządzania – przekonuję się jak trudne i wymagające jest to zajęcie. Przy okazji korzystam z możliwości i czerpię garściami wiedzę od wybitnych specjalistów z różnych dziedzin.

Współpraca z 3 Soft S.A.

1 March 2013

Współpraca z 3 Soft S.A.

Podejmuję kolejne ambitne zajęcie – poprowadzenie działu kontroli jakości i wsparcia klienta w firmie specjalizującej się w dostarczaniu różnego typu oprogramowania na zamówienie. Mam okazję pracować ze świetnym zespołem, uczyć się i rozwijać, poznając plusy i minusy pracy na stanowisku kierowniczym.

Przygoda z wdrożeniami ERP

1 March 2015

Przygoda z wdrożeniami ERP

Na horyzoncie pojawia się możliwość spróbowania swoich sił w nowej roli – wdrożeniowca zintegrowanego systemu zarządzania. Podejmuję wyzwanie, dzięki czemu lepiej poznaję inne aspekty wytwarzania oprogramowania – zbieranie wymagań, implementację, przeprowadzanie odbiorów końcowych.

Freelancer

1 July 2015

Freelancer

Rejestruję się na portalach freelancerskich i podejmuję kilka dodatkowych zleceń. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów ze specjalistami z całego świata, poznania innego podejścia, sposobu pracy. Dzięki temu zdobywam pierwsze praktyczne doświadczenia z zakresu zarządzania projektami.

Epizod z pracą w korporacji

1 March 2016

Epizod z pracą w korporacji

Podejmuję pracę w globalnej korporacji, jednak szybko przekonuję się, że nie był to dobry wybór. Chcąc być fair względem pracodawcy, rozwiązujemy umowę w krótkim czasie.

Nowe wyzwanie!

1 March 2016

Nowe wyzwanie!

Dzięki grupie EUVIC dostaję szansę udziału w międzynarodowym przedsięwzięciu na globalną skalę. Czekają na mnie obowiązki analityczne, testerskie i menadżerskie. Jestem pozytywnie nastawiony i pewny doskonałej atmosfery.

Rozpoczęcie etapu freelancerskiego i trenerskiego

1 May 2019

Rozpoczęcie etapu freelancerskiego i trenerskiego

Rozpoczynam okres współpracy z kilkoma firmami w roli project managera, analityka czy szkoleniowca. Duże wyzwania i ekscytująca przygoda!